KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14797387
nr 1479 7387
Richard Ã…rlin
(f. 1945), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 22/34, daterad -71. Bildmått: 25x20rym: 40x33 cm
Richard Årlin, svensk grafiker och målare född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:58:04
16/7 09:18:26